Doğu Su Arıtma 2018 yılında Elazığ'da kurulmuştur. Öncesinde Doğu Water Clinic olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde  hizmet veren firmamız, havuz arıtma, İçme suyu evsel ve endüstriyel su arıtma  ve laboratuvar sistemlerinde hizmet vermektedir. Firmamız yeni ve modern bir bakış açısı ve yenilenen kurumsal kimliği ile faaliyetlerini tüm Türkiye'de sürdürmektedir. 

Doğu Su Arıtma olarak, Türkiye'de ters osmoz içme suyu, havuz arıtma, endüstriyel arıtma ve laboratuvar sistemleri için en iyi teknik ekip ve sistemlere sahip birkaç işletmeden biriyiz. Dün olduğu gibi bugün de önceliğimiz sağlık ve kaliteli hizmetler vermektir. Tüm ürünlerimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve kıvancı içindeyiz. Çok kısa zamanda artan müşteri portföyümüz sayesinde hızla büyümekteyiz.

Dünya standartlarındaki kaliteli cihazları ve yedek malzemeleri çok iyi eğitimli , bilgili ,analiz gücü yüksek ekibimizle müşterilerimize sunuyoruz. Günümüzde ticari mal ve hizmet seçiminde artık öncelikler arasında cihaz ve sistem kalitesi kadar piyasada süreklilik, iyi bir teknik ekip ve hizmet devamlılığı gibi konular en öncelikli istek haline gelmiştir. Doğur Su Arıtma bu ilkeler ve değerleri doğrultusunda sektörde kendisini ispatlamıştır.

 MİSYONUMUZ

Su arıtma, Havuz arıtma,  Atık Su Arıtma ve geri kazanım konularında doğaya saygılı çevre teknolojilerini kullanarak çözüm üretmek; su, çevre ve enerji konularında tasarruf sağlayacak, ülke ekonomisine katkıda bulunacak ürün ve teknolojilerin ülkemize kazandırılması amacıyla çalışmalar yapmak.

VİZYONUMUZ

Her geçen gün kirlenen su kaynakları ve küresel ısınmadan dolayı ortaya çıkan çevre ve su kirliliği, insan sağlığını ciddi oranda etkilemektedir. Bu da gelecek nesillerin yaşam kalitesini şimdiden tehdit etmektedir. Doğu Su Arıtma olarak hedefimiz ihtiyaç duyulan temiz ve sağlıklı suyu üstün kalitedeki cihazlarla arıtmaktır. Böylelikle su kirliliğinden doğabilecek sorunları bertaraf etmeyi amaçlamaktayız.

Felsefemiz "Temiz Su, Sağlıklı Yaşam.."

bookmark