1- Su arıtma cihazları sudaki yararlı mineralleri arındırır mı? Mineralsiz su mu içmiş olurum?

Ters osmoz filtreleme sistemleri sudaki pas, kir, tortu, kireç, zararlı materyaller ve bakteriler gibi suda gözle görünmeyen bir çok canlı ve cansız maddeyi arındırmaktadır. Ters osmoz cihazlar halk arasında sudaki yabancı maddeleri arındırdığı için mineralsiz ve sağlıksız bulunmaktadır. Ancak suyun asıl görevi mineral ihtiyacını gidermek değil, sıvı desteği sağlamaktır. Günlük mineral ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için yaklaşık 2-3 ton su içmeniz gerekmektedir.

2- Ürünlerin garanti süresi kaç yıldır?

Tüm cihazlarımız 2 yıllık garanti kapsamında satılmaktadır.

3- Su arıtma cihazına suyu biz mi koyuyoruz?

Su arıtma sistemlerinde bağlantı şebeke ağından (tezgah altınızdaki ilgili alan vb.) hat alınarak yapılmaktadır. Şebekeden gelen su otomatik olarak filtrelerden geçmekte, arıtılmakta ve cihazının tankına dolmaktadır.

4- Siteden online sipariş vermek ne kadar güvenilir?

Sitemiz üzerinden 256 bit SSL güvenli şifreleme koruma sayesinde kartınızla rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

5- Ücretini ödediğim ürünüm elime ulaşmasa?

Ücretini ödediğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz kargo (Aras Kargo ) şirketiyle gönderilmektedir.Ürününüz elinize ulaşmadığı takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Nadir de olsa kargo şirketleri teslimatta gecikmeler yaşayabiliyor bu tür durumlarda size en yakın Aras Kargo şubesiyle de iletişime geçebilirsiniz.

6- Ürünü kendim montaj yapabilirmiyim?

Evinde matkabı olan herkes ürünü rahatlıkla kurabilir montaj videomuz sitemizin ana sayfasında mevcuttur. isteyen müşterilere kurulum için gerekli olan detaylı resimleri E-Posta yoluyla göndermekteyiz. İsteyen müşteriler su tesisatçısına bile kurdurabilir çünkü montaj için gerekli olan tüm aparatları ücretsiz olarak ürüne dahil ediyoruz.

7- Arıtma cihazları mineralleri öldürüyormuş doğru mu?

Doğu Su Arıtma cihazlarındaki filitrasyon sistemi son teknoloji ile üretilmiştir. Akıllı tanıma özelliği sayesinde minerallerin geçişini sağladığı gibi suyun içine ihtiyaç duyduğunuz mineralleri de katarak suyun daha kaliteli ve Ph değerinin daha yüksek olmasını sağlamaktadır. 

8- Aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Satın aldığınız ürün ile ilgili teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz. 14 gün içinde memnun kalmadığınız ürünü iade edebilir ödemiş olduğunuz tutarı geri alabilirsiniz.

Ürünleri orijinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın.

14 gün içinde ölçüm değerleri ideal seviyede olmayan ve tadından memnun kalmadığınız ürünü iade edebilirsiniz. 

bookmark